Belfast & District Irish Setter Club Open Show 7 June 2019

Belfast & District Irish Setter Club
Open Show
7 June 2019

Judge: Mrs K Miller (Feorlig)
Best in Show Gwendariff Weekend Warrior
Res.Best in Show: Int & Ir.Sh.Ch. Millcroft Whispering Moon
Best Puppy Gwendariff Look No Further
Best Veteran
Ir.Sh.Ch.Edenaveys The One and Only

ISAE Open Show 1 June 2019

ISAE Open Show 1 June 2019

Judge Miss Jo-Anne Parsons

Best Dog and BIS Anlory Aidan JW
Reserve Best Dog Lynwood Hocus Pocus at Settesoli JW
Best Bitch and RBIS Riverbrue Ophelia at Glennara JW
Reserve Best Bitch Gwendaiff Hot Ticket JW
Best Opposite Sex Riverbrue Ophelia at Glennara JW
Best Puppy In Show Gwendariff Smart Move Back to Aoibheanne
Best Veteran In Show Lochlorien True Detective is Andley

Border Counties Gundog Club Monday 6 May 2019

Border Counties Gundog Club Monday 6 May 2019

Judge Mr D Howarth (change of Judge)
BoB McNeil & Boyd McNeil Gwendariff Gonna go for Gold at Glenlokken
BPiB Longbottom & Stewart- Ritchie Gwendariff Smart Red Jacket.
Puppy 1
1st Longbottom & Stewart-Ritchie Smart Red Jacket
Junior 4 (-2)
1st Richardson Gwendariff I'm
fool Proof
2nd Murchison Kerryfair Please Please Me.
Graduate 4 (-1)
1st McNeil & Boyd-McNeil Glenlokken Deveron2nd Lotushill Katsura3rd Lochfrae Kiki Dee
Limit 3
1st McNeil & Boyd-McNeil Gwendariff Gonna Go For Gold at Glenlokken 2nd Davie Lochfrae Nina Simone 3rd Password Paperback Writer.
Open 1
1st Northamber Runs Riot at Lotushill
Results kindly supplied by Linda Murchison

LKA of Scotland 28 April 2019

LKA of Scotland 28 April 2019 (joint show with Falkirk)

Judge Mrs C Mason
BoB Davie, Lochfrae Nina Simone
BPIB Murchison, Kerryfair Please Please Me.
Puppy 4 (-2)
1st Murchison, Kerryfair Please Please Me
2nd Lees, Leesett Orchard Romance
Grad 6
1st Davie, Lochfrae Nini Simone
2nd Whitehead, Gwendariff Gonna Winsome
3rd Green, Braidmount Dreamed a Dream for Glencarron
4th Hughes, Gwendariff UR Going Places
Open 2
1st Tupper & Rosie, Staratlanta Elliot
2nd Murchison, Pawsword Paperback Writer
Results kindly supplied by Linda Murchison

Falkirk & Distrit Canine Society 28 April 2019

Falkirk & Distrit Canine Society 28 April 2019

Judge Mrs B Dummett
BoB, Grp 2,Tupper and Rosie, Staratlanta Elliot BPIB Murchison, Kerryfair Please Please Me
Puppy 4 (-2)
1st Murchison Kerryfair Please Please Me 2nd Lees, Leesett Orchard Romance
Graduate 4
1st Hughes, Gwendariff UR going Places
2nd Tupper & Rosie, Staratlanta Shankly's Fire
3rd Davie, Lochfrae Nina Simone
4th Green, Braidmount Dreamed a Dream for Glencarron
Post Grad 2
1st Whitehead, Gwendariff Gonna Winsome
2nd Murchison, Pawsord Paperback Writer.
Open 1
1st Tupper & Rosie, Staratlanta Elliot
Results kindly supplied by Linda Murchison

Tay Valley Gundog Association 27 April 2019

Tay Valley Gundog Association 27 April 2019

Judge:- Mrs J Whiting
BoB, Murchison, Kerryfair Please Please Me
Junior 3 (-2)
1st, Murchison Kerryfair Please Please Me
Post Graduate 2
1st Murchison Pawsword Paperback Writer
2nd Davie Lochfrae Kiki Dee
Open 0
Results kindly supplied by Linda Murchison

Bridgwater & Distict Canine Society 31 March, 2019

Bridgwater & Distict Canine Society 31 March, 2019

Judge: Michael Masters ( Manchela)
BOB Partridge - Kerrydown One Man
BPIB and Puppy Group 2 - Harris/Bridgwater/Hoeksema - Blazing Bronze Happy Clappy Sings Konakakela (Imp)
Open  7 entries (1 abs)
1st  Partridge - Kerrydown One Man
2nd Harris/Bridgwater/Hoeksema -Blazing Bronze Happy Clappy Sings Konakakela (Imp)
3rd  Hadfield - Covarney Estee Avec Mazanne
Res  MacDonald - DRedclyst Maximus
Results kindly supplied by Gill Partridge

Gundog Breeds Association Scotland -Open 23 March 2019

 Gundog Breeds Association Scotland -Open 23 March 2019

Judge Mr Richard French (RedRicks)
BoB ChCH Clonageera Walk with me to Summergate.
BPiB Forfarian Soo Lush.
Puppy (4-1)
1st, Sturrocks Forfarian Soo Lush
2nd, Hughes Gwendariff UR Going Places
3rd Murchison Kerryfair Please Please Me
Junior (5-2)
1st, Lucas Kerryfair Love on the Rocks Amberlight
2nd, Sturrock Forfarian Soo Lush
3rd, Nicolson Gwendariff Just the Ticket for Lochindorb
Sp Yearling (6)
1st, Lucas Kerryfair Love on the Rocks Amberlight
2nd, Tupper & Rosie Staratlanta Shankly's Fire
3rd, Davie Lochfrae Nina Simone
Post Grad (7-4)
1st, Murchison Pawsword Paperback Writer
2nd, Hunter & Brown Braidmount Lady in Waiting
3rd, Dow Shenangin Stolen Kiss
Limit (5 -2)
1st, Gracie Vistador Diesel in the Dust Summergate
2nd, Brady Amberlight Quinevere
3rd, Nicolson Gwendariff Rainbow Goddess
Open (7-3)
1st, Gracie & Rutherford Ch CH Clonageera Walk with me to Summergate
2nd,Lucas Bardonhill Eternal Flame among Amberlight
3rd, Tupper & Rosie Staratlanta Elliot ShCm
4th, Tillet Finniche Foolhardy
Results kindly supplied by Linda Murchison

South West Scotland Gundog Association 2 March 2019

South West Scotland Gundog Association 2 March 2019

Breed Judge: Kevin Swainston
B.I.S. Judge: Stewart Cummings
Best Dog & BOB – Bardonhill Eternal Flame Among Amberlight
Best Bitch – Brabrook True Violet for Montgreenan
Best Puppy & R.B.P.I.S. – Forfarian Soo Lush
Irish Setter Puppy Dog (3;0)
1. Sturrock’s Forfarian Bang Tidy
2. Hughes’ Gwendariff Ur Going Places
3. Murchison’s Kerryfair Please Please Me
Irish Setter Junior Dog (3;1)
1. Lucas’s Kerryfair Love on the Rock’s Amberlight
2. Hughes’ Gwendariff Ur Going Places
Irish Setter Graduate Dog (3;0)
1. Lucas’s Kerryfair Love on the Rock’s Amberlight
2. Boyce’s Forfarian Secret Admirer
3. Tupper & Rosie’s Staratlanta Shankley’s Fire
Irish Setter Post Graduate Dog (1;0)
1.Murchison’s Pawsword Paperback Writer
Irish Setter Open Dog (5;0)
1. Lucas’s Bardonhill Eternal Flame Among Amberlight BD/BOB
2.  Boyce’s Forfarian Secret Admirer
3. Richardson’s Sh Ch Brabrook Flash Harry at Montgreenan ShCM
4. Tupper & Rosie’s Staratlanta Elliott
5. Vallance’s Lynwood His Grace at Corcencone
Irish Setter Puppy Bitch (1;0)
1. .Sturrock’s Forfarian Soo Lush BP/RBPIS
Irish Setter Junior Bitch (3;0)
1. Richardson’s Brabrook True Violet for Montgreenan
2. Sturrock’s Forfarian Soo Lush
3. Green’s Braidmount Dreamed a dream for Glencarron
Irish Setter Graduate Bitch (4;1)
1. Richardson’s Brabrook True Violet for Montgreenan BB
2. Brady’s Pawsword Play’s with Fire joins Amberlight
3. Green’s Braidmount Dreamed a dream for Glencarron
Irish Setter Open Bitch (2;1)
1.Brady’s Amberlight Guinevere

Results kindly supplied by Mike Brady and Linzie Richardson

Irvine and District Canine Club 23 February 2019

Irvine and District Canine Club 23 February 2019

Judge: Brian Beaton (Kettlehills)
Irish Setter Junior (5;1)
1. Green’s Braidmount Dreamed a dream for Glencarron
2.Hughes’ Gwendariff Ur Going Places
3. Murchison’s Kerryfair Please Please Me.
4.McLachlan Esbrown Eridanus
Irish Setter Graduate (6;0)
1.Green’s Braidmount Dreamed a dream for Glencarron
2.Cameron’s Balnagown Lucrezie
3.Tupper & Rosie’s Staratlanta Shankley’s Fire
4. Nicol’s Southlarch Sunnis Boy
Irish Setter Open (6;0)
1.Murchison’s Pawsword Paperback Writer
2.Vallance’s Lynwood His Grace at Corcencone
3.Tupper & Rosie’s Staratlanta Elliott
4. Nicol’s Southlarch Sunnis Boy
Results kindly supplied by Linzie Richardson

Waverly Gundog Association 17.February 2019

Waverly Gundog Association 17.February 2019

Breed Judge: Sue Tillett (Finnichie)
AV Judge: Mona Hunter Braidmount
BOB - Tupper & Rosie’s Staratlanta Elliott
Irish Setter Puppy (4;2)
1.Sturrock’s Forfarian Soo Lush
2.Sturrock’s Forfarian Bang Tidy
Irish Setter Junior (2;0)
1.Richardson’s Brabrook True Violet for Montgreenan
2. Green’s Braidmount Dreamed a dream for Glencarron
Irish Setter Graduate (6;0)
1.Boyce’s Forfarian Secret Admirer
2.Whitehead’s Gwendariff Gonna Winsome
3.Tupper & Rosie’s Staratlanta Shankley’s Fire
4. Richardson’s Brabrook True Violet for Montgreenan
Irish Setter Limit (1;0)
1.Tupper & Rosie’s Staratlanta Elliott
Results kindly supplied by Linzie Richardson

Coatbridge & Airdrie CS 10 February 2019

Coatbridge & Airdrie CS 10 February 2019

BIS Judge: Mr A Drummond
Gundog Judge: Mr E Webster
1st AV Gundog NSC, Gundog Group 1 & Best in Show – Richardson’s Brabrook True Violet for Montgreenan
Results kindly supplied by Linzie Richardson

Wath, West Melton & DCS 2 March 2019

Wath, West Melton & DCS 2 March 2019

Judge - Barry Welham (Barryanne)
B.O.B. Savage -Brabrook Masterpiece at Firefall
R.B.O.B. Cayton-Lee& Lee - Rubratinneh Sisika
BP . Leach- Loganrish Beautiful Girl
Puppy 3 ( 1 abs)
1st Leach - Loganrish Beautiful Girl.
2nd Pallister - Corranroo Nordic Kiss at Penwyn
Post Grad. 6 ( 2 abs)
1st Savage - Brabrook Masterpiece at Firefall.
2nd Cayton-Lee & Lee - Rubratinneh Sisika
3rd Markham -Glenlaine Samuel Whiskers.
Reserve Anthony & Stuart - Staratlanta's Out of Time J W
Open - 2 (1 abs )
1st Savage - Gwendariff The Ringmaster at Firefall
Results kindly supplied by Linda Savage

Torquay& District CS 2 March,2019

Torquay& District CS 2 March,2019

Judge:  Mrs. H. Lenzi (Pilsdon)
BOB and Gundog Grp.2 - Partridge - Kerrydown Octavia Sh.CM
RBOB  Patridge - Kerrydown One Man
BPIB - Rutherford - Majestyka Indan Summer At Clonageera
Puppy 4 (2 abs)
1st  Rutherford - Majestyka Indian Summer At Clonageera
2nd  Hadfield - Covarney Estee Avec Marzanne
Grad 7 (1 abs)
1st  Hadfield - Staratlanta Get A Wiggle On To Marzanne
2nd  Pettifer - Heathclare Liberty At Crosswest
3rd  MacDonald - Redclyst Maximus
Res  Pike - Redclyst Boris
VHC  Beldham - Redclyst Charlie Brown At Bowringlee
Open Dog 5
1st  Partridge - Kerrydown One Man
2nd  Gardiner - Harreds Harlie of Blaysdell
3rd  MacDonald - Redclyst Kearney
Res  Full - Meadway Myles At Teignestuary
Open Bitch 4 (2 abs)
1st  Partridge - Kerrydown Octavia Sh.CM
2nd  Hadfield - Marzanne China In Your Hand
Results kindly supplied by Gill Partridge

Matlock & DCS 17 February 2019

Matlock & DCS 17 February 2019

Judge Mrs Sheena Kurring (Lymish)
 
Heppell's Deevonville Santana ShCM BoB  Gp2
Holley's Gwendariff Look This Way to Wynjll BP Gp4
Results kindly supplied by Diana Heppell

Plymouth & District CS 9 Feb.2019

Plymouth & District CS 9 Feb.2019

Judge: Dave Tapper
BOB - Partridge - Kerrydown Octavia Sh.CM
RBOB -Pike - Redclyst Boris
BPIB - Rutheford - Majestyka Indian Summer At Clonageera
Junior 9 (1abs)
1st Rutherford - Majestyka Indian Summer at Clonageera
2nd Roberts - Jetsetter Cristalle To Polmennor JW (Imp)
3rd Pym/Bott/Milligan-Bott - Thendara Marshmallow
Res - Fauvrelle - Oakdene Remy Martin (Imp)
Post Grad 5
1st Pike - Redclyst Boris
2nd Hadfield - Staratlanta Get A Wiggle On
3rd MacDonald - Redclyst Maximus
Res Pettifer - Heathclare Liberty At Crosswest
Limit - 1
1st Partridge - Kerrydown Odds On
Open Dog 5 (1abs)
1st Gardiner - Harreds Harlie Of Blaysdell
2nd Andrews - Millcroft Moon Riot
3rd Pym - Thendara The Watchmaker
Res MacDonald - Redclyst Kearney
Open Bitch 8 (3abs)
1st Partridge - Kerrydown Octavia
2nd Andrews - Millcroft Scarlett Moon
3rd Hadfield - Marzanne China In Your Hand
Res Fauvrelle - Clonageera Walk In The Sun
Results kindly supplied by Gill Partridge

Rutherglen Canine Club 9 February 2019

Rutherglen Canine Club  9 February 2019

Judge Mrs Collette Perkins.  
BoB Gwendariff UR Going Places.
Irish Setter Junior (6)
1st Hughes:- Gwendariff UR Going places,
2nd Sturrocks:- Forfarian Soo Lush,
3rd:- Richardson Brabrook True Violet for Montgreenan,
4th Green Braidmount Dreamed a Dream for Glencarron.
Irish Setter Graduate (4-2, 1W/D)
1st Tupper & Rosie:- Staratlanta Shankly’s Fire.
Irish Setter Open (4 –1)
1st:- Murchison Pawsword Paperback Writer,
2nd Vallance:-  Lynwood his Grace at Corencone,
3rd Tupper & Rosie:- Staratlanta Elliot.
Results kindly supplied by Linda Murchison

Stoke on Trent Gundog Club 27 January 2019

Stoke on Trent Gundog Club 27 January 2019

Judge: Beccy Danks Kenish
Puppy (3. 2a)
Blackshaw's Lanstara Ruby Slippers.
Jnr ( 3.1) 
1 Gardner's Daniwsh on High(AI). 
2 Sharman & Jennings Sharman Kerrimere Red Ribbon
Grad (2)
1 Kerrimere Red Ribbon
2 Fitzmaurice' Harreds Trooper.  
 P/Grad.(5.2)
1 Byard, Milligan Bott, Bott & Lauwers. Oakdene Phenomenal with thendara (ImpBel) BOB. 
2 Horrocks' Wyldfire Declan for Itchenwych. 
3 Gilks Danwish the Lion King at Gochmawr
Open (2.1)
1 Cohen's Aoibheannes's Rough Diamond witH Shushana JW

Results kindly supplied by Gloria Horrocks

Newton Abbot & South Devon 26 January 2019

Newton Abbot & South Devon 26 January 2019

BOB Jones' Hunnicote Handyman;
RBOB Poole's Teleri Summer Nights (ai);
BP:Fauvrelle's Oakdene Remy Martin (Imp Bel)
Puppy Class (10 entries):
1st Fauvrelle's Oakdene Remy Martin (Imp Bel);
2nd Beldham's Redclyst Charlie Brown at Bowrimglee;
3rd MacDonald's Redclyst Head Full of Dreams.
Special Yearling (4 entries):
1st Poole's Teleri Summer Nights (ai);
2nd Pike's Redclyst Boris;
3rd MacDonald's Redclyst Maximus.
Post Graduate (4 entries 1 Abs):
1st Partridge's Kerrydown Odds On;
2nd Pettifer's Heathclare Liberty at Crosswest;
3rd Gardiner's Harreds Tobie of Blaysdell.
Open Dog (8 entries):
1st Jones' Hunnicote Handyman;
2nd Partridge's Kerrydown One Man;
3rd Prangle's Heathclare American Dollar JW SHCH.
Open Bitch (4 entries, 1 abs):
1st Hadfield's Marzanne China In Your Hand;
2nd Fauvrelle's Clonageera Walk In The Sun;
3rd Penfold's Orlanset Philomena.
Results kindly supplied by Susan Poole & Gill Partridge

Goyt Valley Gundog 13 January 2019

Goyt Valley Gundog 13 January 2019

Judge: Becky Johnson
Puppy (4:1)
1 Blackshaw's Lanstara Ruby Slippers BP
Junior (2:1)
1 Gardner's Danwish on High
P/Grad (3)
1. Horrocks' Wyldfire Declan for Itchenwych BOB
2. Gardner's Danwish Nessarose.
3. Smith's Shelindair The Red Scuderia
Limit (4:2)
1 Jepson's Two Acres Lucky Charm.
2. Shelindair The Red Scuderia.
Open (3)
1 Cohen's Caispern Lorenzo with Shushana.
2. Two Acres Lucky Charm.
3 The Red Scuderia.
Results kindly supplied by Gloria Horrocks

South of England Irish Setter Club Open Show 13 January 2019

South of England Irish Setter Club Open Show 13 January 2019

Judge: Mr Gavin Robertson
BIS: Teleri Indian Summer (AI)
RBIS: Kerrydown One Man
BPIS: Covarney Estee Avec Marzanne
BVIS: Kerry Down my Guy JW SH CM
BD: Kerrydown One Man
BB: Teleri Indian Summer (AI)
RBD: Covarney Everyone Knows
RBB: Twoacres Promise of Spring with Avacet
BPD: Covarney Maschino
BPB: Covarney Estee Avec Marzanne
BVD: Kerry Down my Guy JW SH
BVB: SH CH Lynwood Kissed by an Angel at Sandstream JW Sh CM
Full Results on SEISC website HERE

North & South Shields CS 12 January 2019

North & South Shields CS 12 January 2019

Judge: Brian Beaton (Kettlehills)

BOB: Shandwick Magic Moments via Amberlight (Lucas)
BP: Danaway Tilly at Flinthill (Barker)

Puppy (1)
1. Danaway Tilly at Flinthill (Barker)
Junior( 1)
1. Kerryfair Love on the Rocks Amberlight (Lucas)
Graduate (3+1, 2a)
1. Kerryfair Love on the Rocks Amberlight (Lucas)
2. Pawsword Play with Fire joins Amberlight (Brady)
Open (5, 3a)
1. Shandwick Magic Moments via Amberlight (Lucas)
2. Esbrown Lord of the Dance at Denetop (Glasper)

Results kindly supplied by Mike Brady

Taunton & District CA Open Show Sun. 6 Jan.2019

Taunton & District CA Open Show Sun. 6 Jan.2019

Judge: Mrs. Sue May (Lussac)
BOB Pike - Redclyst Boris
RBOB Partridge - Kerrydown One Man
BPIB Hadfield - Covarney Estee avec Marzanne
Puppy (6 (1 abs)
1st Haadfield - Covarney Estee avec Marzanne
2nd MacDonald - Redclyst Head Full Of Dreams
3rd Beldham - Redclyst Charlie Brown of Bowringlee
Res Pike - Redclyst Glenury Princess of China
Graduate 7 (1 abs)
1st Pike - Redclyst Boris
2nd Hadfield - Staratlanta Get A Wiggle On
3rd - MacDonald - Redclyst Maximus
Res Taylor - Danaway Goody Two Shoes
VHC Poole - Teleri Summer NIghts (AI)
Limit 3 (1 abs)
1st Partridge - Kerrydown Octavia Sh.CM
2nd Taylor - Danaway Goody Two Shoes
Open 6
1st Partridge - Kerrydown One Man
2nd Hall - Glennara Cilleigne Dervla JW (IKC)
3rd Pike - Redclyst The Piper
Res Andrews - Millcroft Moon Riot
VHC Hadfield - Marzanne China In Your Hand
Results kindly supplied by Gill Partridge

Dukeries (Notts) Gundog Club 6 January 2019

Dukeries (Notts) Gundog Club 6 January 2019

Judge:Miss Chloe Green (Glengarron)
BOB & Res. Best in Show: Tully Gwendariff Lily The Pink
Res.BOB: Bott Bardonhill Pearly Spencer
Best Puppy: Gardner Danwish on High
Minor Puppy
1 Bardonhill Love of My Life
2 Bardonhill A Kind of Magic with Juldeane
3 Kerryfair Foxy Forever
4 Bardonhill You Don't Fool Me
Puppy
1 Danwish on High
2 Bardonhill Somebody To Love
3 Quensha Back To Basics
4 Kerryfair Foxy Forever
Junior
1 Danwish on High
2 Gwendariff Hot Ticket
3 Quensha Back To Basics
Special Yearling
1 Bardonhill Pearly Spencer
Graduate
1 Wynjill Snap Dragon
2 Zen Power Diervilla
3 Danwish Nessarose
4 Penwyn Rainbows End
Post Graduate - both absent
Limit
1 Gwendariff Lily The Pink
2 Balintyne Just You Just Me
Open
Tiroen Teardrop Explodes Danwish

Paisley & District CS January 2019

Paisley & District CS January 2019

Irish Setter Post Graduate
Ist Pawsword Paperback Writer
2nd Forfarian Secret Admirer
3rd Brabrook True Violet for Montgreenan
4th Orlnset Elixir of Life
Irish Setter Open
1st Lynwood his Grace of Corcencone
2nd Forfarian Secret Admirer
3rd Berfield Levi
Results kindly supplied by Linda Murchison

Kilmarnock & District CC 5 January 2019

Kilmarnock & District CC 5 January 2019

Irish Setter Judge & Group Judge
Mrs K Jenkinson {Eastriding}
PG (5, 1 abs)
1st Boyce`s Forfarians Secret Admirer BOB
2nd Davie`s Lochfrae Kiki Dee
3rd Davie`s Lochfrae Nina Simone
4th Richardson`s Brabrook True Violet for Montgreenan
OPEN (4- 1 abs) 1st Forfarians Secret Admirer
2nd Vallance`s Lynwood His Grace of Corcencone
3rd Brabrook True Violet of Montgreenan
Results kindly supplied by Margaret Davie

Ashbourne & District CS 28 December 2018

Ashbourne & District CS 28 December 2018

Judge: Roger Perkins (Brent/Silkridge)
Catalogue Pages HERE
Kindly supplied by Sandra Corless

Coventry Ladies Kennel Society 1st January 2019

Coventry Ladies Kennel Society 1st January 2019

Judge: Sue Harris (Barleyarch)
BOB + G3 Staratlantas Out A Time JW
BP + PG4 Thendara Crystal Ice
RBOB + BRBOB Gundog: Gwendariff in the Limelight with Gilliegrae JW 
Results kindly supplied by Sandra Corless
Catalogue HERE

Livingston Canine Society December 2018



Livingston Canine Society December 2018

Stand In Judge:- Kimberly Vallance
BoB Pawsword Paperback Writer.
BPiB Kerryfair Please Please Me.Irish Setter Yearling
:- (6- 1)
1st Kerryfair Please Please Me
2nd Brabrook True Violet for Mongreenan
3rd Forfarian Bang Tidy
4th Forfarian Soo Lush
5th Staratlanta Shankly's Fire
Irish Setter Post Grad
:-(3-1)
1st Pawsword Paperback Writer
2nd Staratlanta Shankly's Fire
Irish Setter Open
:-(2-2)
Results kindly supplied by Linda Murchison

Photographs and Results.

Photographs and Results

Thank you to  everyone for supporting this website
To enable us to provide results and photos of the shows as soon as they happen, please send information in.
Remember that an awful lot of people rely on this website as their only way to stay in touch.

If we do not get the info from all of you we cannot cover the show!

Please remember this website is updated 365 days a year for your enjoyment come rain or shine and holidays
Thank you

X

Copyright Bardonhill

Copyright Bardonhill. All Rights Reserved.